KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098396
nr 909 8396
Akvarell
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Tullgarn slott, 13x20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:27:42
100 kr
250 kr
350 kr